Auto Motors a.s., Ústí nad Labem

Auto Motors a.s., Ústí nad Labem


AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS VOZŮ ZNAČKY SUZUKI

Cena od 238 900 Kč

Cena od 240 900 Kč

Cena od 259 900 Kč

Cena od 293 300 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 386 700 Kč

Dotazníky spokojenosti
Servis vozidla
Nákup vozidla

SUZUKI CELERIO

A+ je lepší než A

Uvedením Celeria představuje Suzuki, coby expert na malá vozidla, kompakt ideálních rozměrů, který předčí vše, co od vozů kategorie A očekáváte.

Při zachování snadné manévrovatelnosti kompaktních vozů poskytuje Celerio nadstandardně prostorný interiér a objemem zavazadlového prostoru 254 litrů představuje dokonce premianta své kategorie. Nejlepším vozem ve své třídě je také nízkou hladinou emisí CO2.

Pyšní se novým motorem, novou převodovkou a nízkou spotřebou paliva. Všechny tyto ingredience jsou dodávány v elegantním, dynamicky stylizovaném balení.Hlavní znaky

Účelový design

Design Celeria je ztělesněním tří základních požadavků – dynamický vzhled, velkorysý vnitřní prostor a kvalita provedení. Ladná linie boku karoserie indikuje aerodynamickou propracovanost, zvláštní péče byla věnována zaoblení hran a promyšleným přechodům, jako je plynulé napojení čelních světlometů na sebevědomou masku chladiče.

Prioritou jste Vy

Kompaktnost je požadavkem doby – i tak je ale možné navrhnout vůz natolik promyšleně, že zůstane zachován dostatek prostoru pro řidiče i jeho spolucestující. Prioritou jste Vy! Samozřejmostí zůstává výborná manévrovatelnost, daná kompaktními rozměry vozidla.

Objemný zavazadlový prostor

Celerio je lídrem ve své třídě co se týče velikosti zavazadlového prostoru, který díky optimálně navrženému zavěšení zadních kol činí celých 254 litrů! Nízko položené dno kufru zajišťuje výbornou přístupnost, velkým benefitem je rovněž snadnost nakládání a vykládání zavazadel díky vysoko výklopným pátým dveřím.

Ekonomika provozu a nízké emise

Nově vyvinutý motor a převodovka s vysoce efektivní distribucí výkonu jsou přínosem pro dynamiku Celeria a především nízkou spotřebu paliva. Nízká hmotnost vozidla spolu s aerodynamikou, propracovanou do nejjemnějších detailů, vyústily v dokonalý vůz s nejnižšími emisemi CO2 ve své třídě - pouhých 85 g/ km.

Pohodlí, obratnost, rozhled

Snadná manévrovatelnost je charakteristickým rysem nového Celeria. Ke snadnému a bezpečnému ovládání ve městě přispívají vysoko umístěná sedadla, zajišťující řidiči nejen výborný, panoramatický výhled, ale i komfortní nastupování a vystupování.

Malý vůz naložený velkými myšlenkami

Tady je. Větší než čekáte a připraven k životu. Představujeme nové Celerio, malé auto, které vytváří velké standardy. Naloženo know-how Suzuki pro malá auta a s prostorem navíc, Celerio přímo vybízí k jízdě po městě. Nastupte a zažijte vše, co je před Vámi.
Vzdušný prostor

Pokud jde o vnitřní prostor a pohodlí, je Celerio doslova o hlavu a ramena nad ostatními. S dostatkem prostoru pro nohy i velké myšlenky zapomenete na stres a budete se při řízení cítit uvolněně. A díky promyšlenému designu budete stejně pohodlně nastupovat i vystupovat.

Vypadá více než dobře

První, co Vás za volantem Celeria upoutá, jsou dobře čitelné hodnoty na elegantní a stylové přístrojové desce. Tím to ale nekončí. Výše umístěná sedadla zlepšují přehled i výhled a dávají Vám úžasný pocit svobody. Vaší pozici za volantem jsme přizpůsobili i velikost a umístění řadicí páky, kterou tak máte doslova po ruce. Komfortní, kvalitní a pohodlný interiér Celeria Vás bude neustále hýčkat a rozmazlovat.Sedět vysoko a obdivovat výhled

Vyšší poloha sedadla a velká okna poskytují vynikající výhled, který oceníte především při jízdě přeplněnými městskými ulicemi.

Dveře, které stojí za prozkoumání

Zavazadlový prostor, který je svým objemem na vrcholu mezi malými vozy, bez problémů pojme vše, co přinesete. Za zadními výklopnými dveřmi Celeria Vás čeká široký otvor s nízko umístěnou hranou pro snadné nakládání a vykládání. Teď už ale hlavu ven a vydejte se prozkoumat i město.

Objemný zavazadelník

Celerio nabízí dostatečný objem zavazadlového prostoru pro Vaše každodenní užívání. Své místo v něm má i praktický háček na nákupní tašku. Asymetricky dělená a sklopná zadní opěradla umožňují převézt i velký a neforemný náklad.Zábava nikdy nekončí

Co dostanete, když dáte prostor velké představivosti? Nekonečné možnosti a spoustu zábavy za volantem. Takže ať už pojedete na trh za čerstvými potravinami, nebo máte den plný vzrušujících momentů, mějte na paměti, že když budete řídit Celerio, vždy půjde o nezapomenutelný zážitek.

Bezstarostný život

Je čas se odměnit a udělat si život příjemnější. Dopřejte si konečně vše, co jste vždy chtěli v autě mít. S Celeriem nyní dokážete projet i ty nejtěsnější městské uličky s lehkostí a elegancí.Kompaktní rozměry

Malé zvenku, ale velké uvnitř. Obratné a snadno ovladatelné Celerio přes své kompaktní rozměry poskytuje dostatek pohodlného vnitřního prostoru.

Minimální poloměr otáčení

Na pětimístný vůz má Celerio velmi malý poloměr otáčení. Bez námahy tak zvládnete projet i ty nejtěsnější městské uličky.

Nově vyvinuté přední a zadní odpružení

Při návrhu konstrukce zavěšení kol jsme mysleli na mnoho aspektů a především na maximální jízdní komfort. Celerio používá celou řadu inovací a technologií, díky nimž je výkonné, má nižší hmotnost a maximálně využívá vnitřní prostor.

Brzdy

Brzdová soustava je navržena tak, aby se brzdový pedál ovládal s lehkostí a odezvou bylo brzdění plynulé, a přesto, adekvátně k situaci, dostatečně silné. Nová konstrukce brzdové soustavy snížila hmotnost Celeria a vede i k menší spotřebě paliva.

Kola a pneumatiky

Čtrnáctipalcová ocelová kola s plnými kryty pomáhají usměrnit a vyhladit proudění vzduchu podél boku vozidla. Použité pneumatiky mají malý valivý odpor pro nižší spotřebu paliva bez obětování vlastností, jako je přilnavost k vozovce, odolnost proti opotřebení nebo vzdálenost potřebná k zastavení vozidla.

Ekonomika provozu a nízké emise

Motor K10B


Litrový zážehový motor K10B je dynamický a zároveň vyniká nízkou hmotností i vysokou úsporností. Poskytne Vám dostatečné potěšení z rychlosti i řízení. Ke skvělým parametrům pomohly i použité inovace, které snížily hmotnost motorové jednotky, držáků, chladiče i palivové nádrže.

Nová 5stupňová manuální převodovka

Nová 5stupňová manuální převodovka poskytuje komfortní, hladké a rychlé řazení rychlostních stupňů. Použitá inovativní řešení v konstrukci převodovky pomáhají šetřit palivo tím, že minimalizují ztrátu krouticího momentu při změně rychlostního stupně.

Aerodynamika

Tvary karoserie i podvozku byly navrženy kombinací výstupů z počítačové simulace a testování v aerodynamickém tunelu. Výsledkem je optimální aerodynamické obtékání vzduchu okolo auta.Zde si můžete stáhnout informace ve formátu pdf...