Auto Motors a.s., Ústí nad Labem

Auto Motors a.s., Ústí nad Labem


AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS VOZŮ ZNAČKY SUZUKI

Cena od 238 900 Kč

Cena od 240 900 Kč

Cena od 259 900 Kč

Cena od 293 300 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 386 700 Kč

Dotazníky spokojenosti
Servis vozidla
Nákup vozidla

Forma určená funkcí - Suzuki Jimny

Vice než třicetiletá tradice vývoje a výroby vozidel s pohonem 4x4 je dostatečnou zárukou vysoké kvality a odolnosti terénních modelů Suzuki. Za tuto dobu si off-roady Suzuki získaly miliony spokojených zákazníků na celém světě.

 

 

Suzuki Jimny - spolehlivý a nenáročný

Předchůdce současného Suzuki Jimny, legendární Samurai po dlouhá léta dominoval bezkonkurenčně v kategorii lehkých off-roadů. Doslova a do písmene byl nepřekonatelný v pracovním nasazení i v těch nejtěžších a nejtvrdších terénních podmínkách a přitom zůstal spolehlivý a vzácně nenáročný.

Nový Suzuki Jimny je jeho vice než důstojným nástupcem. Ke všem výše zmiňovaným vlastnostem přidává i elegantní a kompaktní vzhled své karoserie. Nový, vysoce funkční interiér nyní zcela odpovídá standardům kladeným na osobní automobily této třídy. Atraktivní vzhled, elegantní interiér a vylepšené jízdní vlastnosti na silnici zaručují, že Suzuki Jimny dokáže být nejen spolehlivým a výkonným pracovním vozem v těžkých terénních podmínkách, tak, jak velí tradice, ale i ideálním společníkem, zvládajícím díky svým vlastnostem všechny nástrahy městské džungle.

 

SUZUKI JIMNY

 

Vylepšený interiér

Pracoviště řidiče bylo znovu navrženo dle nejposlednějších ergonomických studií. Ve Vašem Jimnym máte nyní vše bezpečně po ruce, na tom nejpřirozenějším místě. Dbali jsme na to, aby Vám řadící páka padla přesně do ruky a přístroje na palubní desce vhodně seskupili a umístili tak, abyste údaje z nich mohli odečíst jen letmým pohledem.

 

SUZUKI JIMNY

 

Bezzátěžová poloha při řízení

Součástí studie bylo určit optimální polohu při řízení, tak, aby tělo necítilo únavu ani při dlouhé cestě. Elektricky ovládaná okna, zámek dveří, klimatizace jsou jen dalším zpříjemněním cesty.

 

SUZUKI JIMNY