Auto Motors a.s., Ústí nad Labem

Auto Motors a.s., Ústí nad Labem


AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS VOZŮ ZNAČKY SUZUKI

Cena od 253 300 Kč

Cena od 264 900 Kč

Cena od 479 900 Kč

Cena od 293 300 Kč

Cena od 414 900 Kč

Cena od 396 900 Kč

Cena od 393 900 Kč

Dotazníky spokojenosti
Servis vozidla
Nákup vozidla

SUZUKI JIMNY

Bezpečnost vozů Suzuki Jimny

Pevný rám Suzuki Jimny

Struktura pevného rámu byla navržena pomocí speciální softwarové simulace tak, aby absorbovala sílu čelního nárazu a odklonila ji podél pasažérů, aniž by je ohrozila. Vzpěry zesílení postranních dveří jsou rovněž zabudované tak, aby zlepšily integritu kabiny a zvýšily Vaši bezpečnost.

Vylepšená ergonomie Suzuki Jimny

Dle zhotovených nejposlednějších ergonomických studií máte nyní ve Vašem Suzuki Jimnym vše bezpečně po ruce, což zanechává vaše zraky na vozovce. Ergonomicky tvarované a umístěné sedadlo řidiče nezatěžuje Vaši páteř zbytečným stresem, takže jste svěží i při celodenní jízdě, to zvyšuje Vaši pozornost a schopnost správně zareagovat v nepřehledných situacích. Dle zhotovených nejposlednějších ergonomických studií máte nyní ve Vašem Suzuki Jimnym vše bezpečně po ruce, což zanechává vaše zraky na vozovce.

Dobrá viditelnost do všech směrů

Bezpečnost je zvýšena i výbornou viditelností do všech směrů a zvýšenou pozicí řidiče. Výbornou čelní viditelnost zaručuje velké přední sklo, vzadu oceníte stěrač s vyhříváním zadního okna. Pohledu vzad nebrání poněkud níže umístěná rezerva.

Brzdový systém (ABS, EBD)

  • Antilock Braking System (ABS) všech čtyř kol zaručuje ovladatelnost vozidla. Zabrání zablokování kola při brzdění, a tím i zabrání ztrátě přilnavosti kola k vozovce. Výsledkem je, že vozidlo je ovladatelné i při prudkém brzdění.
  • Electronic Brake-force Distribution (EBD) elektronický rozdělovač brzdné síly rozděluje brzdnou sílu na každé kolo dle okamžité změny zatížení během brzdění. Zvyšuje účinnost brzdění, zkracuje brzdnou dráhu. Zvýšení bezpečí při hlavně při větším počtu pasažérů, kdy se těžiště vozu zpravidla posouvá na zadní nápravu a je možné zvýšit brzdný účinek zadních kol.

Hydraulický posilovač řízení

Model Suzuki Jimny je vybaven hydraulickým posilovačem řízení.

Ochrana při nárazu

Vozidlo je standardně vybaveno

  • bezpečnostními pásy na všech sedačkách
  • na předních sedačkách s předpínači
  • dvěma velkoobjemovými airbagy

Bezpečnostní deformovatelný sloupek řízení absorbuje energii při nárazu.

Ochrana před krádeží

Model Suzuki Jimny je standardně vybaven imobilizérem, který odrazuje zloděje před vloupáním do vozu nebo jeho krádeží.