Auto Motors a.s., Ústí nad Labem

Auto Motors a.s., Ústí nad Labem


AUTORIZOVANÝ PRODEJCE A SERVIS VOZŮ ZNAČKY SUZUKI

Cena od 238 900 Kč

Cena od 240 900 Kč

Cena od 259 900 Kč

Cena od 293 300 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 409 900 Kč

Cena od 386 700 Kč

Dotazníky spokojenosti
Servis vozidla
Nákup vozidla

Grand Vitara

Osobitá, stejně jako Vy

Mnoho barevných kombinací interiérových a exteriérových prvků Vám umožňuje vyjádřit vlastní pohled na svět. K dispozici budou pakety doplňků, jež Vitaru vzhledem přiblíží buď modernímu městskému crossoveru nebo drsnějšímu SUV, které je v terénu jako doma. Vybírat bude možné až z 16 odstínů barev včetně atraktivního, dvoutónového lakování karoserie a tří zcela nových odstínů laku.

Hospodárnost a nízké emise

Nová Vitara splňuje nejpřísnější požadavky na ekonomiku provozu. Základem hospodárnosti je nízká hmotnost vozidla, které bylo dosaženo hojným využitím lehké vysokopevnostní oceli v konstrukci karoserie. Palivo pomáhá šetřit také moderní technologie pohonu včetně nově vyvinuté šestistupňové automatické převodovky.

Nová Vitara ve verzi s pohonem předních kol a manuální převodovkou tak produkuje emise CO2 pouhých 123 g/km.

Inteligentní systém pohonu AllGrip a optimalizovaný tvar karoserie

Kola o velkém průměru, vysoká světlá výška vozidla a velké nájezdové úhly jsou nezbytným předpokladem pro úspěšné zdolávání obtížného terénu.

Pokud k tomu přidáte volbu jednoho ze čtyř režimů systému AllGrip, dosáhnete perfektního přizpůsobení vozidla povrchu, jízdním podmínkám a jízdnímu stylu.

Pokročilý systém navigace a konektivity

Plně integrovaný multimediální systém, umožňující propojení s chytrými telefony, rozšiřuje možnosti využití a nabízí pokročilé funkce navigace.

Mezi pokroková řešení nové Vitary patří systém Radar Brake Support, který prostřednictvím miniradaru pomáhá předcházet kolizím, případně zmírňovat jejich následky. Díky němu a dalším prvkům aktivní i pasivní bezpečnosti zaručuje Vitara maximální bezpečí posádky.